Farklı kullanım amaçlarına göre özel imal edilen Mobil Atölye sistemleri.

Alura Mobil Atölyeler kolay bir şekilde her türlü kamyon şasesine monte edilebilir. Gerektiği takdirde araç montajını uzman personelimiz 1 gün içerisinde yaparak müşteriye teslimi gerçekleştirilir 

Alura mobil atölye sistemlerinde Telwin, Bosch, Atlas vb. yüksek standartlarda ekipman ve el aletlerini tercih eder. Ayrıca mobil atölye sistemlerimiz araca monte edildikten sonra kendi jenaratörü ve hava kompresörü ile kullanıma hazırdır.

Kolay nakliye..

Mobil atölyeler üretime başlanmadan önce müşteri ile teknik çizimler aracılığı ile mutabakata varılır. Müşteri kullanım alanını ve yapacağı işlemleri söyledikten sonra gerekli kW ve hava gücü hesaplanıp ona göre kullanılması gerekli jenaratör ve hava kompresörü belirlenir.

Bir form aracılığı ile müşteri kullanacağı el aletlerini kendisi seçebilir, değişiklik talep edebilir.

Örneğin; Eğer müşteri kamyon bakımı, yağlama, yıkama vb işlemlere yapacaksa mobil atölyesinin dizaynı ona göre yapılacaktır. Ayrıca opsiyonel olarak mobil lastik değiştirme, balans vb işlemler için de ekipman tercih edebilir.

Müşteri ile net bir şekilde anlaşılabilmesi için gerekli tüm çizimler, şablonlar ve ekipman listeleri kendilerine dosya olarak teslim edilir.

Müşterinin kamyon/araç modelini tarafımıza söylemesi mobil atölye imalatımız için yeterli olacaktır, gerekli bağlantı modeli araç şasesine göre ayarlanacaktır.

Mobil atölye teslim edildikten sonra kullanıma hazır olacaktır, sadece jenaratörün çalışması tüm sistemi çalıştıracaktır..

Alura ayrıca mobile klinik, showroom araçları, mobil ofis sistemleri gibi spesifik konularda da müşterilerine hizmet vermektedir.

Mobil Atölye ve diğer mobil hizmet araçlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. 

FacebookTwitterLinkedIn

 

Your language

English Afrikaans Arabic French German Portuguese Russian Spanish Turkish

Share this post

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


 

We have 7 guests and no members online